ЛИСТА УСПЈЕШНИХ КАНДИДАТА - НАМЈЕШТЕНИЦИ

На основу члана 18. Уредбе о јединственим правилима и процедури јавне конкуренције за запошљавање намјештеника („Службени гласник Републике Српске“, бр. 38/12 и 20/15), Републичка управа за геодетске и имовинско-правне послове, објављује

 

Л И С Т У

успјешних кандидата

 

 

Руководилац Одсјека за заштиту

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1.

Марјановић Денис

15

2.

Ивановић Милана

14

3. 

Бокић Гордана

13

4. 

Слијепчевић Ђорђе

12

5. 

Нинковић Ања

12

 

 

 

 

 

 

 

Виши сарадник за заштиту од пожара

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1.

Мајкић Далибор

15

2. 

Дубочанин Вера

14

3. 

Милановић Мирјана

14

4. 

Слијепчевић Ђорђе

14

5. 

Бокић Гордана

13

6. 

Јотић Дејана

12

7. 

Нинковић Ања

12

8. 

Вранковић Ружица

11

9. 

Лаловић Јелена

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сарадник за послове Писарнице

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1.

Келеман Душанка

15

2. 

Пајић Милоданка

14

3. 

Стојнић Јелена

13

4. 

Вранковић Ружица

12

5. 

Рачић Сања

12

 

 

 

 

 

 

 

 

Виши сарадник за вођење пројеката ЕУ, међународних пројеката, фондова и донација

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1.

Богојевић Ђорђе

15

2. 

Јунгић Стојан

15

3. 

Качавенда Драгана

14

4. 

Регојевић Бојана

14

5. 

Ковачевић Јелена

14

6. 

Бужанин Ненад

13

7. 

Слијепчевић Ђорђе

13

8. 

Јотић Дејана

12

9. 

Бокић Гордана

12

10. 

Дубочанин Вера

10

11. 

Кесић Горан

10

12. 

Нинковић Ања

10

13. 

Вранковић Ружица

9

14. 

Милановић Мирјана

9

15. 

Јањетовић Драгана

8

16. 

Томаш Јелена

8

17.

Ивановић Милана

7

18. 

Лаловић Јелена

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виши сарадник за правне послове у јавним набавкама

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1.

Јотић Дејана

15

2. 

Бокић Гордана

14

3. 

Качавенда Драгана

14

4. 

Дубочанин Вера

13

5. 

Милановић Мирјана

13

6. 

Слијепчевић Ђорђе

12

7. 

Вранковић Ружица

12

8. 

Ивановић Милијана

11

9. 

Лаловић Јелена

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виши сарадник за контролу економско-финансијских послова

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1.

Митровић Славица

15

2. 

Ковачевић Јелена

14

3. 

Кесић Горан

14

4. 

Јањетовић Драгана

14

5. 

Регојевић Бојана

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сарадник за опште послове Подручна јединица Котор Варош

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1.

Зељковић Симо

15

2. 

Кучук Зора

14

3. 

Ђукић Горан

14

4. 

Вранковић Ружица

13

5. 

Стојнић Јелена

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сарадник за геоинформациони систем

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1. 

Тунгуз Велимир

15

 

 

 

 

 

 

Виши сарадник за координацију, међународну сарадњу и превођење прописа Европске уније

Редни број

Име и презиме кандидата

Број додијељених бодова

1. 

Травар Тамара

15

2. 

Кременовић Бранка

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д И Р Е К Т О Р

Милош Комљеновић, дипл. правник

 

Датум објаве: 09.02.2017. године

FaLang translation system by Faboba

Kontakt informacije

Republika Srpska
Republička uprava za geodetske
i imovinsko-pravne poslove

Trg Republike Srpske br. 8
78 000 Banja Luka

Tel: +387 51 338 000
Faks: +387 51 318 006


e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Radno vrijeme: pon-pet 07:30-15:30 h